Wymień uszkodzony wyświetlacz na gotówkę

Jeśli w Twoim telefonie ekran rozbił się lub w jakikolwiek inny sposób uległ uszkodzeniu, nie wyrzucaj urządzenia. Nawet, jeśli nie zamierzasz naprawiać swojego telefonu i dalej z niego korzystać, ta sytuacja może skończyć się dla Ciebie o wiele korzystniej, niż sądzisz. Wystarczy bowiem, że sprzedasz nam zepsuty ekran swojego urządzenia do skupu, a będziesz mógł się cieszyć dodatkową gotówką na dowolne potrzeby! Sprzedaż ekranów LCD jest prosta, szybka i co najważniejsze – korzystna.

Wymień uszkodzony wyświetlacz na gotówkę

Jak to działa?

Sprzedaż zepsutego urządzenia za pomocą naszego serwisu jest bardzo prosta. Po prostu wyszukaj swoje urządzenie na naszej stronie internetowej, lub skontaktuj się z nami za pomocą wiadomości e-mail. Pamiętaj, aby określić markę i model telefonu, a także stan uszkodzenia wyświetlacza LCD. Otrzymasz indywidualną, wstępną wycenę, dzięki której dowiesz się od razu, ile pieniędzy możesz maksymalnie otrzymać za swój oryginalny wyświetlacz telefonu komórkowego.

Sell your broken screens now!

Ile pieniędzy dostaniesz?

To, na ile pieniędzy możesz liczyć, sprzedając nam zepsuty wyświetlacz LCD/AmoLCD telefonu komórkowego zależy od kilku różnych czynników. Bardzo ważny jest producent sprzętu – najwięcej pieniędzy dostać możesz za ekran urządzeń iPhone, iPad, czy Samsung. Ważny jest także konkretny model telefonu lub tabletu – rzecz jasna, im nowsze urządzenie, tym więcej pieniędzy dostaniesz za ekran. Liczy się także rodzaj i poziom uszkodzenia ekranu. Za wyświetlacze słabo uszkodzone oferujemy, rzecz jasna, więcej pieniędzy, niż za te całkowicie zepsute. Za swój uszkodzony wyświetlacz dostaniesz od kilkunastu do kilkuset złotych.

Jak wysłać wyświetlacz?

Najwygodniej będzie zrobić to pocztą, lub za pomocą paczkomatu. Oczywiście, przed wysłaniem go na nasz adres, wyświetlacz powinieneś odpowiednio zabezpieczyć i zapakować. Nawet, jeśli jest uszkodzony, pamiętaj, że im mniejszy stopień uszkodzenia, tym więcej pieniędzy jest on wart. Wyświetlacz możesz również osobiście dostarczyć na nasz adres – opcja ta jest szczególnie zalecana, jeśli Twoje miejsce zamieszkania znajduje się w pobliżu naszej firmy. Pamiętaj – nie płacisz w ten sposób za wysyłkę.

Pamiętaj, aby przed wysłaniem przesyłki skontaktować się z nami za pomocą wiadomości e-mail – określ w niej ilość uszkodzonych wyświetlaczy, jaką nam wysyłasz, dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres,telefon oraz e-mail), a także sposób, w jaki chcesz otrzymać należne Ci pieniądze. Alternatywnie, informację taką możesz załączyć również w samej przesyłce – blankiet informacyjny włóż do paczki i wyślij razem z wyświetlaczami.

Jakie rodzaje uszkodzeń przyjmujecie?

Nasz skup przyjmuje uszkodzone ekrany urządzeń cechujące się bardzo różnego rodzaju problemami. Niezależnie od tego, co stało się z wyświetlaczem Twojego urządzenia, dlaczego przestał działać, chętnie przyjrzymy się Twojej sytuacji i zaoferujemy wycenę Akcetujemy między innymi:

  • wyświetlacze, w których przestał działać dotyk
  • wyświetlacze, z wypalonymi , “martwymi” pikselami
  • wyświetlacze, które uszkodziło zalanie wodą
  • wyświetlacze, które “migają” (przyciemniają się podczas korzystania z urządzenia)
  • wyświetlacze porysowane
  • wyświetlacze rozbite
  • oraz znacznie, znacznie więcej.

W naszym skupie wychodzimy z założenia, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Nawet, jeśli danego wyświetlacza nie da się już uratować, można wykorzystać go w inny sposób – a Tobie za każdy zaakceptowany przez nas wyświetlacz oferujemy atrakcyjny bonus gotówkowy.

Skup wyświetlaczy a ekologia

Jednym z ważniejszych powodów, dla których powinieneś zdecydować się na sprzedaż zepsutego wyświetlacza do skupu, są kwestie ekologiczne. Sam nie poradzisz sobie z poprawną utylizacją sprzętu elektronicznego – dlatego z pomocą przychodzą Ci wyspecjalizowane firmy, takie jak nasza. Jeśli dostarczysz nam swój używany sprzęt, a nam nie uda się go naprawić, trafi on do recyklingu, dzięki czemu zostanie w przyszłości wykorzystany ponownie.

Nasz skup wyświetlaczy troszczy się o środowisko naturalne, dlatego odpowiedzialnie podchodzimy do tematyki gospodarki odpadami. Nawet, jeśli uznamy, że dany wyświetlacz do niczego już się nam nie przyda, przekażemy go zewnętrznej firmie recyklingowej, która wykorzysta go do stworzenia kolejnego produktu w sposób neutralny dla środowiska. Niczym nie ryzykujesz, a my oferujemy Ci w zamian naprawdę solidny zastrzyk gotówki. Nie wahaj się więc i skontaktuj z nami jeszcze dzisiaj.

Kto może sprzedać uszkodzony wyświetlacz do skupu?

Do naszego sklepu trafiają uszkodzone wyświetlacze LCD i nie tylko, wysyłane zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy zajmujące się handlem czy naprawą elektroniki. Przyjmujemy urządzenia wysyłane z terenu całego kraju – nie ma znaczenia, czy mieszkasz we Wrocławiu, Warszawie, czy na podhalańskiej wsi – Ty również możesz sprzedać uszkodzony wyświetlacz w skupie.

Nasi klienci chwalą nas za indywidualną wycenę, atrakcyjne ceny, oraz korzystne podejście do każdego klienta. Zawsze staramy się zaakceptować uszkodzony wyświetlacz, nawet mimo poważnych uszkodzeń. Oferty sprzedaży odrzucamy jedynie w radykalnych przypadkach, po dogłębnej analizie.

Co dzieje się z wyświetlaczem po sprzedaży do skupu?

Jeśli sprzedasz nam uszkodzony wyświetlacz telefonu lub tabletu, na początku, rzecz jasna, spróbujemy go naprawić i odsprzedać. Dokładamy wszelkich starań, aby naprawić każdy powierzony nam wyświetlacz, ponieważ uważamy, że troska o środowisko jest najważniejsza, a zbędne jego zaśmiecanie skrajnie niebezpieczne.

Z tych samych powodów, nawet jeśli nie uda nam się “uratować” wyświetlacza, trafia on do ekologicznego recyklingu. Nigdy nie przekazujemy uszkodzonych wyświetlaczy nieautoryzowanym serwisom, nigdy też nie zostawiamy ich na zwykłych wysypiskach śmieci. Rozumiemy, że z elektronicznymi odpadami należy postępować niezwykle delikatnie i ostrożnie, dlatego zadanie to zawsze powierzamy specjalistom.

Jakich wyświetlaczy nie skupujecie?

Niestety, choć staramy się akceptować wiele różnych rodzajów wyświetlaczy, czy to LCD, czy SuperAmoLCD, pochodzących z wielu różnych urządzeń, w niektórych przypadkach po prostu nie możemy zaakceptować dostarczonego wyświetlacza.

Głównym kryterium, na podstawie którego skup rezygnuje z zakupu uszkodzonego wyświetlacza smartfona lub tabletu jest jego nieoryginalność. Obecnie skupujemy jedynie fabrycznie zainstalowane w urządzeniach wyświetlacze, które uległy uszkodzeniu, a także licencjonowane, oryginalne zamienniki producenta sprzętu, jeśli wyświetlacz był wcześniej wymieniany.

Oznacza to, że nie zaakceptujemy tak zwanej “chińskiej podróbki” – tanich wyświetlaczy wstawianych niskim kosztem, produkowanych nie przez producenta urządzeniu lub współpracujące z nim podmioty, lecz przez zewnętrzne firmy. Bardzo często takie wyświetlacze cechują się bowiem bardzo niską jakością wykonania, nie nadają się także do recyklingu.

Skupujemy wyświetlacze LCD i nie tylko

Prosimy pamiętać, że aktualnie skupujemy TYLKO wyświetlacze. Oznacza to, że przesyłanie nam innych uszkodzonych części urządzeń mobilnych (takich jak np. głośniki czy baterie) nie ma sensu i zostaną one zwrócone.

Przyjmujemy natomiast wyświetlacze bardzo różnego rodzaju – między innymi LCD, OMED, AMOLCD, RETINA itd. Akceptujemy wyświetlacze pochodzące z nowych i używanych urządzeń mobilnych, tabletów oraz smartfonów z systemami iOS oraz Android. Wysłać do nas możesz wyświetlacze o bardzo różnej przekątnej ekranu, pod warunkiem, że są to oryginalne wyświetlacze danego urządzenia, lub ich wysokiej jakości zamienniki autoryzowane przez producenta.

Skupujemy uszkodzone wyświetlacze

Hurtowy skup ekranów