Skup wyświetlaczy Apple iPhone

Jeśli w Twoim iPadzie czy też iPhonie stłukła się szybka, nie działa dotyk, czy wyświetlacz uległ jakiemukolwiek uszkodzeniu, możesz odzyskać część pieniędzy wydanych na urządzenie. Wystarczy jedynie, że sprzedasz uszkodzony wyświetlacz do specjalnego skupu. Gorąco zachęcamy do takiego rozwiązania – w ten sposób nie tylko zyskasz dodatkową gotówkę, ale i okażesz swoją troskę o środowisko naturalne.

Skup wyświetlaczy Apple iPhone

Dlaczego warto sprzedać uszkodzony wyświetlacz iPad / iPhone do skupu?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Jak już wspominaliśmy – podstawowym jest możliwość zgarnięcia całkiem sporej ilości dodatkowej gotówki. Jeśli wyświetlacz w Twoim urządzeniu jest permanentnie uszkodzony – przecież i tak już z niego nie korzystasz, a za sprzedaż go do skupu możesz zarobić nawet kilkaset złotych! Nie trzeba chyba tłumaczyć Ci, że tak pokaźny zastrzyk dodatkowej gotówki rekompensuje nieco uszkodzenie wyświetlacza i na pewno bardzo Ci się przyda – zwłaszcza, że pieniądze wydać możesz na dowolny cel – na przykład na zakup zupełnie nowego wyświetlacza, czy nawet kompletnie nowego telefonu.

Sell your broken screens now!

Drugą przyczyną, dla której warto zdecydować się na taki krok, jest troska o środowisko naturalne. Jeśli nie uda się naprawić wyświetlacza, który przekazałeś do skupu, zostanie on poddany recyklingowi. W ten sposób z Twojego uszkodzonego wyświetlacza od iPada czy też iPhone’a narodzi się coś zupełnie nowego i często bardzo zaskakującego. Zachęcamy więc – jeśli wyświetlacz ulegnie uszkodzeniu, nie wyrzucaj go do elektrośmieci. Sprzedaj go w skupie wyświetlaczy, ciesz się dodatkową gotówką i zrób jednocześnie coś dobrego dla planety!

Bardzo różne wersje urządzeń

Oczywiście, najwięcej pieniędzy otrzymasz za uszkodzone wyświetlacze iPhone nowej generacji. Nie znaczy to jednak wcale, że za uszkodzony wyświetlacz iPhone 7 czy starego iPada nie otrzymasz nic. Przeciwnie – również ekrany tych urządzeń możesz sprzedać do skupu i cieszyć się sporym zyskiem, dochodzącym nawet do 100 złotych (wycena jest indywidualna). Przekątna ekranu nie ma tu nic do rzeczy, ponieważ skup uszkodzonych wyświetlaczy przyjmie każdy oryginalny wyświetlacz iPad i iPhone (a także wyświetlacze innych urządzeń mobilnych).

Jeśli zastanawiasz się, ile możesz dostać – jak już tłumaczyliśmy, wiele zależy od tego, jak nowe jest Twoje urządzenie. Wyświetlacze starszych modeli iPhone “zarobią” dla Ciebie, siłą rzeczy, nieco  mniej, niż wyświetlacze nowszej generacji. Bardzo ważne jest również to, jak mocno “poobijany” jest wyświetlacz. Oczywiście, im mniejszy poziom uszkodzeń, tym więcej gotówki masz szansę uzyskać w skupie wyświetlaczy. Generalnie jednak rzecz biorąc, nawet poważne uszkodzenie wyświetlacza nie będzie przyczyną odmowy jego zakupienia przez skup – pod warunkiem, oczywiście, że jest to oryginalny wyświetlacz iPad lub iPhone.

Skup w sam raz dla każdego

Każdy może sprzedać uszkodzony wyświetlacz iPhone lub iPad w skupie. Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, czym się zajmujesz, ani gdzie zakupiłeś urządzenie. Skup uszkodzonych wyświetlaczy przyjmuje ekrany iPad wysłane z terytorium całego kraju – zarówno pojedynczo, jak i w ilościach hurtowych (o czym za chwilę), co z kolei sprawia, że jest doskonałym partnerem dla firm. Uszkodzony ekran swojego smartfona lub tabletu może sprzedać w praktyce każda chętna osoba.

Jak sprzedać uszkodzony wyświetlaczy od iPada? To naprawdę bardzo proste. Wystarczy jedynie skontaktować się ze skupem i poinformować, jaką ilość wyświetlaczy chcesz sprzedać, a następnie wysłać je pod odpowiedni adres. Skup wyświetlaczy przeanalizuje stan techniczny przesłanych urządzeń, ich wiek oraz jakość, a następnie poinformuje Cię, ile z Twoich wyświetlaczy jest w stanie przyjąć – i, rzecz jasna, na jaką stawkę możesz liczyć. Wtedy ty precyzujesz, w jaki sposób chciałbyś otrzymać należną Ci gotówkę, a ta jest do Ciebie natychmiast wysyłana. To naprawdę bardzo prosty i bezpieczny sposób na szybkie zdobycie dodatkowych pieniędzy, no i,rzecz jasna, na pozbycie się zalegającego w domu sprzętu.

Hurtowy skup wyświetlaczy

Jak wcześniej wspominaliśmy, z oferty skupu mogą skorzystać osoby prywatne, jak i różnego rodzaju firmy. Skup uszkodzonych wyświetlaczy iPad może być doskonałym partnerem między innymi dla warsztatu zajmującego się naprawą urządzeń mobilnych. W szybki sposób warsztat taki może bowiem zarobić, odsyłając niepotrzebne wyświetlacze od iPada oraz iPhone’a do skupu, w dowolnej ilości. Skup uszkodzonych wyświetlaczy przyjmuje bowiem nie tylko pojedyncze urządzenia, ale jest również gotów zakupić uszkodzone wyświetlacze w ilościach hurtowych.

A co to znaczy “ilości hurtowe”? Ano znaczy to tyle, że jeśli prowadzisz firmę, możesz odesłać do skupu 20, 50, 100, a nawet więcej uszkodzonych wyświetlaczy w formie jednorazowej przesyłki – i prawdopodobnie czeka Cię za to dodatkowy bonus pieniężny, lub przynajmniej pokrycie przez skup opłaty za wysyłkę. Hurtowa sprzedaż uszkodzonych wyświetlaczy urządzeń Apple to najlepszy możliwy sposób na pozbycie się zalegającego w magazynie uszkodzonego sprzęt, a do tego doskonały dowód troski o planetę. Każdej firmie  i każdej osobie prywatnej posiadającej z jakiegoś powodu dużą ilość uszkodzonych wyświetlaczy możemy polecić sprzedaż ich do skupu. Po wycenie i akceptacji sprzętu przez skup, zysk może wynieść nawet kilkaset złotych.

Czy sprzedaż uszkodzonych wyświetlaczy w skupie jest bezpieczna?

Oczywiście, że tak. Skup uszkodzonych wyświetlaczy iPad oraz iPhone to legalnie działająca firma, która spełniła wszelkie wymogi formalne i posiada dokumenty potwierdzające jej autentyczność. Zachęcamy do bezpośredniego skontaktowania się z przedstawicielem skupu, który odpowie na wszelkie pytania i niedopowiedzenia, a nawet wstępnie poinformuje, ile możesz otrzymać gotówki za sprzedaż swojego telefonu.

Całość transakcji trwa zaLCDwie kilka dni. Po tym, gdy wyślesz do skupu swoje uszkodzone wyświetlacze iPad oraz iPhone, niezależni eksperci współpracujący z firmą ocenią ich oryginalność, stan techniczny, poziom uszkodzeń oraz odpowiednio je wycenią. Tobie pozostaje zaś jedynie zaakceptować proponowaną przez skup ofertę kupna uszkodzonych wyświetlaczy telefonów Apple. Należne Tobie pieniądze w przeciągu góra kilku dni pojawią się wówczas na należącym do Ciebie rachunku bankowym (lub wypłacone zostaną w inny, wybrany przez Ciebie sposób).

O czym pamiętać wysyłając uszkodzony wyświetlacz do skupu?

Musisz przede wszystkim wiedzieć, że skup uszkodzonych wyświetlaczy akceptuje praktycznie tylko i wyłącznie wyświetlacze wyprodukowane lub autoryzowane przez firmę Apple. Muszą to być więc oryginalne wyświetlacze iPad, lub ich wysokiej jakości zamienniki. Dlatego właśnie, zanim proces transakcji zostanie sfinalizowany, jakość przesłanych przez Ciebie wyświetlaczy sprawdzona zostanie przez ekspertów.

Skup wyświetlaczy niestety nie może przyjąć urządzeń o bardzo niskiej jakości wykonania, czy stworzonych z materiałów nie poddających się recyklingowi. Byłoby to kompletnie nieopłacalne dla firmy, zwłaszcza w przypadku tych wyświetlaczy, które do naprawy już niestety się nie nadają. Z tego też powodu musisz pamiętać o tym, że to, iż wysłałeś – przykładowo – 50 wyświetlaczy nie oznacza jeszcze, że skup dokładnie tyle zaakceptuje.

Wyświetlacze uszkodzone samsung

Hurtowy skup ekranów

Skupujemy uszkodzone wyświetlacze